| Alex2526 a întrebat:

Are ceva daca folosesc un prezervativ de mai multe ori cand ma masturbez? adica dupa ce ma termin in il spal si il folosesc iar, Si inca o intrebare ce inseamna acel lichid care imi iese din penis cand ma masturbez? poate ramane o fata insarcinata de la ala?

10 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Wtf? De ce te masturbezi cu prezervativ?

| HazelEyes77 a răspuns:

La ce iti trebuie prezervativ daca nu faci sex? Mai informeaza te si tu. Da lichidul seminal si cel preejaculator pot lasa o fata gravida daca e in perioada fertila.

| drutzix a răspuns:

rolling on the floor cat de sarac sa fi sa iti speli prezervativele? laughing) rolling on the floor)
Also wtf!?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru drutzix):

Nu a mentionat dar este foarte posibil ca pe cele rupte sa le fi...vulcanizat. rolling on the floor

| ychigo a răspuns:

Foloseste des prezervativul si nu v-a mai ramane insarcinata!

| PetruZMihai a răspuns:

De ce **** mea ai folosi un prezervativ când faci ****?!

| Brigi1998 a răspuns:

Astea-s întrebări puse la mișto, sau?

| NonName a răspuns:

1. Chestia cu prezervativul e stupida si scarboasa si nu nu cred ca e ok
2. Chestia aia ce-ti iese din putulica se numeste sperma si da daca intra in contact cu ovulele unei femei poate ramana insarcinata.
3. Nu mai pune intrebari la misto fiindca nu esti funny.

| Pool77 a răspuns (pentru NonName):

Corect, insa tu nu da raspunsuri eronate.
Ala e lichid preejeculator, ajuta la lubrifierea canalului.
Daca inainte n-a avut loc o ejaculare nu contine sperma.