| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma masturbez imi vine sa ejaculez rapid, daca imi vine la masturbare asa o sa se intample si in timpul sexului nu?! Ce as putea face sa rezolv aceasta mare problema crying sad

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

In timpul unui act sexual, se presupune ca te concentrezi si pe placerea partenerei, deci e clar ca esti un pic distras de la "treaba" ta si te va tine mai mult. Oricum, prin practica devine tot mai bine si aici ma refer la raporturile cu o persoana, la masturbare nu stiu daca experienta o schimba cu mult.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Marea problemă este masturbarea pe care o faci fără rost!
Renunță la acest obicei și practică un sport, fă-ți o prietenă.
Pa, pa.

| Ruxandra15 a răspuns:

Nu neaparat. Poate doar prima oara sau maxim si a doua. Dupa te obisnuiesti si nu vei mai ejacula atat de repede. Sper ca te-am ajutat daca mai ai vreo nelamurire lasa-mi id-ul tau.

| Vektor a răspuns:

Lasa labutza si cauta si tu o gagicutza happy