| Anonim1225 a întrebat:

Daca ma masturbez si cand imi vine sa ejaculez eu ma tin si nu ejaculez sau foarte puțin, e vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Sindbad a răspuns:

Nu este nicio problema, la taoisti este esential sa obtii orgasmul in absenta ejacularii.

| Anonim1225 explică (pentru Sindbad):

Aa ok, mulțumesc!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

DA este. Fiindca pur si simplu este anormal sa procedezi asa. laughing De regula oamenii se masturbeaza/autosatisfac cu scopul de a ajunge sa simta satisfactia oferita de ORGASM si nu de simpla frecare aiurea a... ''jucariei'', indiferent daca este vorba de femei sau de barbati. Sanatate!

| Anonim1225 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar eu ajung la orgasm, adica vreau sa zic ca simt ca ma "usurez" doar ca ma tin ca sa nu iasa toata sperma in pantaloni. Are ceva?

| Emilian65 a răspuns:

Da este o problema foarte mare. Vei avea in continuare dureri de testicule.

| Anonim1225 explică (pentru Emilian65):

Nu ma dor testiculele

| nimenisinimik a răspuns:

Da,poti sa implodezi.