| Radu635 a întrebat:

Salut, am 14 ani și am o problema ca atunci când sunt dezbrăcat îmi vine mereu sa ejaculez. Cum as putea sa rezolv aceasta problema?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai sta dezbracat si extrem de important: nu mai tine tot timpul mana pe cuc.

| mihai69 a răspuns:

Să nu mai minți.

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai sta dezbracat. Poarta mereu haine tine si nu te mai freca la puta atata timp cat esti dezbracat.

| ywar a răspuns:

La 14 ani urla hormonu'-n tine. Ce sa-i faci? Ar trebui sa primeze altele..invatatura, admitere la liceu etc. Lasati pornachele si telefoanele.

| Fonk a răspuns:

Te exciti pentru ca ai in minte de zici ca urmeaza ceva, ca siteul cu portocaliu și negru. Sfat: pe la 16 ani nu vei mai fi asa, cei drept si nu te mint e ca am avut si eu problema asta.