| Annaa_5032 a întrebat:

Cand ma vad cu prietenul meu, ma saruta, dar in acelasi timp sta cu o mana numai pe picioare fund, ma mangaie si eventual mai si strange, mai da si cu capul printre sani sa ma sarute, dar eu nu-i dau voie. face asa cand stam in pat, nu am facut sex pana acum. ce ins?

Răspuns Câştigător
| helpu a răspuns:

Ca te iubeste. Ca te vrea. Te gaseste atragatoare. Si vrea sa fie romantic. Si mai vrea sa ti`o puna. Si lasa`l ca altfel o sa se simta naspawinking.

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Face asta pentru ca te doreste nu uita ca este facut din carne si oase asa ca... funda?

| Allexis a răspuns:

Inseamna ca vrea sa faceti sex, ca orice om normal care are iubita. Accepti sau astepti. happy

| Kalyn a răspuns:

Ins ca vrea sex...nu uita (este probat) sunteti stapane pe "proprietatiile" voastre si doar voi decideti cine si ce va face asa ca fii un pic autoritara si se rezolvawinking

| juventinu a răspuns:

Sex (dragoste) depinde de ce e intre voi! da cati ani ai frate? vezi ca daca iti incepi viata sexuala de "tanara" e cam nasol... tu sti! daca o faci fa-o de placere! ps: el vrea sa zica ca vrea sa fie ceva intre voi, da mai mult in tine! happy

| Papadie02 a răspuns:

Inseamna ca el vrea mai mult de la tine, sa treceti la celalat nivel. Nu te lasa presata de el si spune-i daca te deranjeaza acest lucru. Nu trebuie sa o faci daca nu vrei happy