| Annaa_5032 a întrebat:

Cand ma vad cu prietenul meu, ma saruta, dar in acelasi timp sta cu o mana numai pe picioare fund, ma mangaie si eventual mai si strange, mai da si cu capul printre sani sa ma sarute, dar eu nu-i dau voie. face asa cand stam in pat dar imbracati, nu am facut sex pana acum, nu mi-a propus. ce inseamna?

5 răspunsuri:
| Raull_5431 a răspuns:

Anna, nu ai specificat varsta prietenului tau! Asta m-ar fi ajutat putin!happy
In fine, poate ca el simte nevoia de o apropriere mai mare intre voi, mai pe scurt sa faceti sex!happy
Dar, asta depinde si de ceea ce doresti tu!happy
Ar fi bine sa discutai pe tema asta!happy

Funda?batting eyelashes

| Nic a răspuns:

Inseamna ca hormonii o pun de-un baeram!

| R0byi a răspuns:

Simplu si la obiect.: vrea sex! presupun ca este mai mare ca tine, right?

| geany550 a răspuns:

Sexu-i sanatos.Sex sex sex!laughing

| ellygirl a răspuns:

Poate e foarte innebunit dupa tine si isi doreste cu ardoare sa faca sex cu tine.