| Annaa_5032 a întrebat:

Cand ma vad cu prietenul meu, ma saruta, dar in acelasi timp sta cu o mana numai pe picioare fund, ma mangaie si eventual mai si strange, mai da si cu capul printre sani sa ma sarute, dar eu nu-i dau voie. face asa cand stam in pat dar imbracati, nu am facut sex pana acum, nu mi-a propus. ce ins?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Ca te doreste, dar probabil te mai asteapta.nu ii da voie inca sa puna mana peste tot, mai pastreaza unele parti pentru mai tarziu ca sa fie si mai interesat de tine.Nu te speria, asa e normal, trrebuie sa te atinga sa te simta aproape...e ceva normal

8 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Inseamna ca invoca un ritual voodoohappy

| shtephie a răspuns:

Ca nu mai e mult si iti va propune laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Are si el niste "nevoi"...nu te mai speria degeaba

| Blondamea a răspuns:

Ca vrea sa faceti sex

| Mada_5043 a răspuns:

Vrea sa face ti dragoste.si nu prea stie cum sa iti zica.

| Vasale_9635 a răspuns:

Vrei sa afli daca te iubeste... spune-i dupa primul contact sexual ca ai psifilis sau sida sauvreo chestie de asta daca te iubeste te va intelege daca nu a stat cu tine atata timp doar ca sa tio puna

| madutzaaa_1569 a răspuns:

Bai nu situ cum sa iti spun dar este perfect normal. incearca sa vorbiti mai mult despre sex si nu numai de ex masturbare, dorintele fiecaruia, sex oral etc va va apropia nici nu stiti cat de multwinking. daca nu vrei sa faci sex cu el treceti la petting este actul fara penetrare stati goi va frecati ca sarutati mangati etc dar el nu te penetreaza. daca il iubesti propune-i asta altfel spun eu cand va veti desparti ve iregretabig grin ai incredere si eu am incercat si acum am deja 2 ani si 8 luni cu iubitul meu. baftabig grin app nu am facut inca sex desi am 16 ani jumate. bafta:*:*

| modz a răspuns:

Un cuvat care ar spune...tot
"fierbe"