| Annaa_5032 a întrebat:

Cand ma vad cu prietenul meu, ma saruta, dar in acelasi timp sta cu o mana numai pe picioare fund, ma mangaie si eventual mai si strange, mai da si cu capul printre sani sa ma sarute, dar eu nu-i dau voie. face asa cand stam in pat dar imbracati, nu am facut sex pana acum, nu mi-a propus. ce inseamna comportamentul asta?

Răspuns Câştigător
| ovidius a răspuns:

Orice mascul sănătos la cap are asemenea porniri. Unii ştiu să le mascheze mai bine. Instinctual vorbind, astfel de atitudine e normală.

PS: Nu face sex decât atunci când SIMŢI că e cazul/merită. Nu încerca să demonstrezi nimănui nimic. Şi, sub nicio formă nu accepta să faci sex doar din frica de a-l pierde.

11 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Agree ovidius!happy

| Dash a răspuns:

Pai, chiar daca pare ciudat, comportamentul lui e... normal.

| MissL a răspuns:

Poate inseamna ca te iubeste sau poate inseamna ca vrea sa faceti si sexwinking

| Aylee a răspuns:

Este logic ca vrea doar sa ti-o puna, e un nesimtit. Nu e pentru tine.

| BRG a răspuns:

Păi poate îi plac picioarele tale, și sigur îl atragi sexual, dar nu ar fi bine să faci sex așa orinde, oricum, cu oricine, sexul este un cadou minunat pe care Dumnezeu Tatăl nostru ceresc la rezervat doar celor căsătoriți. O zi frumoasă. Cristi.

| XK a răspuns:

Iar intrebarea asta? Tu clar trebuie sa-ti faci o viata straight face

| ruPfashu a răspuns:

De curiozitate. S-a uitat cineva la intrebarile ei? Din 48 de intrebari, 47 din ele sunt aceleasi, adica asta.
Dupa cum am mai zis, maine poimaine ai sa vi sa intrebi ce inseamna daca te-a luat de cap si ti-a infipt-o-n gura si dupa aia te-a pus capra si ti-a dat pana ti-au sarit mucii pe nas...

| lucik93 a răspuns:

Sincer raspunsul este evident isi doreste asta sa faca sex cu tine. cel mai bine este sa vorbiti pe tema asta si sa rezolvati acest lucru happyva va fi mult mai bine dupa

| loundy a răspuns:

Nu e anormal daca sunteti impreuna de ceva timp. Mai ales daca nu ti-a propus nimic mai mult inseamna ca vrea doar sa te simta mai aproape.

| Evangeline a răspuns:

Prin acest comportament - de altfel, foarte elegant - vrea sa-ti dovedeasca ca te vrea de sotie.
O fi greu? Mai, copii, mai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hormonii oh go on