| Annaa_5032 a întrebat:

Cand ma vad cu prietenul meu, ma saruta, dar in acelasi timp sta cu o mana numai pe picioare fund, ma mangaie si eventual mai si strange, mai da si cu capul printre sani sa ma sarute, dar eu nu-i dasu voie. ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna,cred ca iti dai si tu seama cum stau lucrurile.Ma gandesc ca te iubeste,te doreste si e atras de tine,Cu siguranta doreste sa te excite si sa te faca sa te simti bine,in acelasi timp si el se excita foarte tare si normal ca viseaza la ceva mai mult,sa nu crezi ca daca un baiat nu iti cere,nu si-ar dori,in mintea lui vin fel si fel de scenarii; pana la urma e ceva normal,oamenii au simturi, nevoi, sentimente.

3 răspunsuri:
| sonya69 a răspuns:

Ca vrea ceva mai mult de la tine decat un simplu sarut...cred ca ti-ai dat seama. intreaba-l atunci cand mai face acele gesturi ce se intampla si ce are de gand.

succes in continuare,
Sonya

| Gipsy a răspuns:

Te iubeste, dar te si doreste. Vrea sa faceti dragoste, sigurwinking

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Te iubeste mult si ar vra sa fq ceva cu tine...