| cevacumva a întrebat:

Cand ne certam iubitu meu plange si ma roaga sa ne impacam, oare face asta pentru ca ma iubeste sau e obisnuita. suntem impreuna de un an si trei luni.

2 răspunsuri:
| Daniaa a răspuns:

Parerea mea este ca tine la tine ca daca era sa faca din obisnuinta facea o data de 2 3 ori dar se satura tine la tine happy!

| teodora222 a răspuns:

Poate fii de ambele. adica daca inca mai sta cu tine de atat timp inseamna ca automat tine, si daca la voi nu a intervenit monotonia si e totul bine in afara de micile certuri atunci chiar te iubeste.