| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand o femeie te inseala cu altcineva asta inseamna ca acel barbat e mai atractiv decat tine sau inseamna ca acel barbat i-a furat mintile si ii promite mai multi bani, mai multa atentie etc?

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Ceva adevar ai nimerit.
Nu prea le condamn pe majoritatea femeilor care insala.
Daca nu au ce isi doresc,cauta in alta parte acel ceva.
Se vede ce barbati sunt in ziua de azi si in realitatea dar mai ales aici pe site.
Acel barbat de care vorbersti a stiut cum sa-i straneasca o atractie irezistibila,nu te gandi neaparat ca a fost mai atractiv.
Nu va mai ganditi toti la bani, astea sunt doar scuze...
Chiar daca o femeie nu e independeta si sta cu cineva pentru bani, sunt sanse mari sa insele cu cineva care nu prea sta bine financiar.
In schimba sta foarte bine sentimental.
Raspunsul il stii acum, acel barbat i-a furat mintile...
Acum nu te gandi la bani, ti-am zis ca sunt doar sucuze.
Gandeste-te la atitudinea celui in cauza si pune-te si in pielea ei.
Sper ca ai inteles!

| RAY a răspuns:

In fapt cele mai multe mandre te inseala cu unu care arata mai bine ca tine,mai ales cand doamna marie e la ovulatie simte o dorinta sexuala mai mare ea e atrasa de barbati hot mai puternic,cu fetele e complicat man,ele le menstra cica simta atractie fata de barbati cu aspect feminim ca la ovulatie sa simta fata de aia cu aspect masculin,deci fata aia poate sa nu te placa la ovulatie,imi amintesc ca am mers o data cu o fata si era inebunita dupa baieti hot dar ea avea iubit pai ala era gras statea cu el ca na nu a gasit unul hot serios numa curvari imi spunea mai bine stau cu asta decat sa sufar, multe fete se compromit cu barbati mai putin atractivi din anumite motive si barbati la fel, uni barbati prefera una mai draguta dar fidela decat una frumoasa dar tarfa, pentru o aventura merge una frumoasa dar pentru o relatie conteaza si personalitatea, multa bafta la agatat fete, banii atrage pe nimeni man sunt si fete serioase destule

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sunt situatii si situatii, poate fi te inseala pentru ca vede ca este mai frumos ala decat esti tu, poate pentru banii lui, sau pentru personalitatea lui.
Depinde de multe lucruri.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nicio femeie nu te inseala ca i s-a promis luna de pe cer. Te inseala pur si simplu ca il doreste pe altul mai mult decat pe tine.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Te inseala pentru ca ea e curva... nu poate sa se desparta de tine si sa se duca la altul'... ea trebuie' sa joace la amandoi, ca doar unde mai e farmecul?

| moshulica a răspuns:

Daca renunta la tine si se cupleaza cu altcineva inseamna ca-l prefera pe el iar gusturile nu se disputa.

Cand se culca cu altul apoi revine la tine inseamna ca e si va ramane toata viata c..va.

| Andrei101010 a răspuns:

Poate insemna ca acel barbat i-a dat mai multa atentie si a stiut sa o faca sa se simta mai apreciata.

Răspuns utilizator avertizat