| Roxiuttzaaa a întrebat:

Când o virgină face sex pentru prima oara, îi curge sange din vagin? De ce?

9 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Pt ca i se rupe himenu!

| Gabriella24 a răspuns:

Depinde de fata... adica mie nu mi-a curs deloc doar m'a usturat fooarte putin happy

| Reek54 a răspuns (pentru Gabriella24):

smug Iauzi, ai fost dura!

| Gabriella24 a răspuns (pentru Reek54):

Da, am fost smug! laughing)

| madutza90 a răspuns:

Nu la toate femeile curge sange,depinde si de organism.iar unde curge, curge pentru ca se rupe himenul(o pielita subtire aflata la intrarea in vagin), dar acesta nu se rupe in totalitate. la prima nastere dispare complet.:d

| Reek54 a răspuns (pentru madutza90):

Nastere blestemata, o face maree straight face.

| madutza90 a răspuns (pentru Reek54):

laughing

| R3DAOT a răspuns:

Daca nu sti nici cei himenul uite aici cateva informatii despre himen, clitoris.labia mica, labia mare, pubis, preput, intrarea vaginului si meat urinar : http://www.seximus.ro/articole/vulva_clitoris_labia_himen.php

| pii a răspuns:

De mere