| Regedesubmunte a întrebat:

Când organismul uman este apt din punct de vedere sexual, adică gata să întrețină relații sexuale?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns:

Cand baietii incep a produce spermatozoizi (11-12 ani)
Cand fetele incep sa aiba menstruatie (9-10-11-12 ani)

| Live4Ride a răspuns:

Pai fetele de pa la varsta de 9 ani cred pentru ca au fost cazuri cand fetite de 9 ani au ramas insarcinate si au dus sarcina pana la capat si au avut un copil perfect sanatos, deci asta inseamna ca era pregatit. Baietii sunt capabili sa aiba act sexual de pe la 10 ani cred, dar nu stiu sigur daca si sperma poate reproduce fatul!