| XonArt a întrebat:

Cum ia-ti propus partenerei sa intretina relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Asta vine de la sine, nu se face vreo cerere scrisa in acest sens!

10 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Cu mine sau cu altii?

| XonArt explică (pentru Ecea):

Desigur ca cu tine.

| XonArt explică (pentru Ecea):

Cu tine

| XonArt explică (pentru Ecea):

Desigur ca cu tine

| Ecea a răspuns (pentru XonArt):

Pai ce este asa greu?
Nu i-am spus niciodata,pur si simplu s-a intamplat.
Din saruturi, am inceput sa ne pipaim si asa mai departe, fara cuvinte.

| Supps a răspuns:

Banc tare pe subiectul asta: O femeie si 30 de barbati naufragiaza pe o insula pustie. Dupa 30 de zile femeia se sinucide scarbita de ceea ce facea. Dupa alte 30 de zile barbatii decid sa o ingroape scarbiti fiind de ceea ce faceau. Dupa inca 30 de zile barbatii decid sa o dezgroape scarbiti fiind de ceea ce faceau. rolling on the floor

| TudorVladimir a răspuns:

Poi simplu si usor! fi atent! incepi brusc sa ii dai complimente gen ce sani frumosi sau ce fese frumoase ai!

| Polaris a răspuns (pentru TudorVladimir):

No lifer detectat.

| XonArt explică:

InteresanT

| GaBytzuka a răspuns:

Neam pus in pat laughing)