| TheSpecialOne a întrebat:

Cand se dau martisoare: pe 1 sau 8 martie? Si ce as mai putea adauga pe langa un martisor pentru iubita mea?

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pe 1martie se dau martisoarele, iar pe 8 e ziua mamei!
Ai putea sa-i dai o floare cu snurul martisorului asa ca sa fi mai original, iar pe 8 martie ii faci un cadou frumos!
Succes!

| mona a răspuns:

Pe 1 se dau si mai poti adauga pe langa martisor o cutie de ciocolata

| ReiVaN a răspuns:

Niste durex. extra safewinking

| Fatamuntilor a răspuns:

La mine in zona Moldovei e un obicei ciudat. Fetele dau martisoare baietilor, in timp ce pe 8 martie baietii dau fetelor care au primit martisoare cel putin o ciocolata.
Vai de bugetul baietilor atunci.

| KittyKa a răspuns:

Pe 1 martie sa dau martisoare, pe langa asta ii poti da un lantisor, nu unul scump, ci ceva simbolic... Care sa ii aminteasca de tinewinking

| AndreeaDeiia a răspuns:

Pe 1 martie se dau martisoare tongue. pai ai putea scrie pe youtube martisoare din origami si ti'ar da mai multe variante, daca vrei sa fii mai original big grin ..pe langa ai putea sa adaugi o ciocolata milka in forma de inima si un buchet de flori [ florile ei preferate ]. Sper ca ti'am fost de folos :*.

| danailie2004 a răspuns:

De 1 martie se dau martisoare! Poti sa alegi unul mai simplu (si mai ieftin) si sa pui alaturi si un buchet de ghiocei, zambile sau ce flori ii plac iubitei tale, sau unul mai sofisticat. Spre ex, am vazut pe FB un martisor - medalion placat cu aur (http://www.cadouridecoratiuni.ro/pandantive/martisor.html) sau martisor - brosa (ceva sa poata purta si altcandva).