| andreea0494 a întrebat:

Cand se vorbeste despre cineva sexy, sau cand vezi in fata ta o persoana sexy...ce inseamna cand barbatul isi atinge zona intima?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil se asigură că nu are o erecție (în public ar fi destul de jenant).

9 răspunsuri:
| mennenspeed a răspuns:

Ca te vrea in pathappy Sunt baiatlaughing si stiu astabig grin funda?

| andreea0494 explică (pentru mennenspeed):

Cam la raspunsurile astea ma gandeam si eulaughingDar voiam o parere de baiat.
Multumesc.

| mennenspeed a răspuns (pentru andreea0494):

Is baiat.

| drhotzu a răspuns:

Pai inseamna ca e cam necioplit... si cam taran, nu este frumos, estetic sa faci treaba asta... deci e un taran!

| Mαdαliηα a răspuns:

S-a trezit Morcovel happy.

| ALbCuPooTinRoz a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Jmeker raspunsul laughing)))

| Mαdαliηα a răspuns (pentru ALbCuPooTinRoz):

laughing))) Mercii Bb love struck

| LinaCatalina09 a răspuns:

Inseamna ca ii '' azabo4inii ''

| andreea0494 explică:

Vreau mai multe confirmari de la baieti...si daca se poate si o situatie clara in care ati patit asa ceva.