| finettibananee a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te atinge in zona intima, sani, te prinde de fund si te saruta altfel decat cum o facea.
Si mai ales cand te cheama intr-un loc mai retras si incearca sa iti bage mana in pantaloni iar nereusind sa o bage face anumite chestii cu mana..gen penetrare dar cu degetul si mangari!? straight face
Mai multe chestii...nustiu`, il intreb mereu pe el dar zicea ca o face doar asa si daca vreau inceteaza.I-am zis dar tot nu se abtine si acum o face si in public pe ascuns.
Ma pisca, ma atinge in zona intima, sani si ma prinde de fund...straight face

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta denota nesimtire si lipsa de educatie.Dar si tie iti cam place, din cate vad.

| Criiiis a răspuns:

Pai ..nu stiu daca e bahula sau nu... Daca prietenu tau face asa ceva inseamna ca nu mai trebuie sa fiti impreuna .....defapt inseamna ca vrea ceva mai mult de la tine (sex)

| DeathIncarnate a răspuns:

Vrea sa se dea la ochiu tau marohappy

| d33a15 a răspuns:

E evident ca vrea sa se culce cu tine.dar nu o spune directwinking

| finettibananee explică (pentru d33a15):

Deci l-am intrebat asta...si a zis ca da, vrea s`o facem dar ma asteapta pe mine. Si cand ii zic ca vreau o ia ca pe o gluma sau nu ma prea baga in seama si mereu doar eu aduv vorba de asta. oh go on

| valerikaa a răspuns:

Scuze de intrebare, esti virgina?
scuze pentru o intrebare atat de intima dar poate ar fi mai bine.

| finettibananee explică (pentru valerikaa):

Sunt.

| valerikaa a răspuns (pentru finettibananee):

Atunci nu mi se pare normal ceea ce face, cred ca ce o veti face, nu va mai face asemenea gesturi( cel putin in public) si daca ea in gluma ca vrei sa o faci, suete pe el si nu va avea dubii big grin