| Cristynik a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti: La ce va uitati la fete? Funda pentru cel mai bun rasp.

Răspuns Câştigător
| GeorgeMarian a răspuns:

De fapt toti vom raspunde la aceasta intrebare cu tot felul de prostii sa fim seriosi nu ne uitam dupa seriozitati dupa inteligenta dupa cat de glumeata e asta o sa ne intereseze numai cand o sa vrem sa ne insuram.Noi baieti ne uitam dupa cum arata daca are fundul diferit mare mic dupa preferinte dupa bust mare mic si eu unul dupa cat machiaj poate sa intre pe fata eu daca e frum nu ii trebuie 5 KG de fond de ten plus multe alte porcarii asa ca YOANIC intrebare cea mai potrivita este pentru tine afla la ce te uiti u la un baiat

12 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai felul ei de a fi nu? Sa fie atragatoare, sa fie sufletista, sa aiba caracter, sa stie sa aprecieze o gluma, sa fie lipicioasa sunt cateva din calitati! pa.

| ConnstanntiN a răspuns:

Depinde, daca vreau ceva serios in primul rand modul in care gandeste si cum se comporta, sa fie draguta foc si un corp cat de cat decent. Daca vreau o aventura sau de fantezie ma uit sa aiba un fund maricel(dar nu exagerat asa numai bun laughing ), sanii pe masura fundului, eventual si putin draguta(daca nu, nu-i bai se rezolva, bem ceva si nu ne mai dam seama) si nu in ultimul rand sa fie proasta rau. happy

| dydy22 a răspuns:

Sufletul, si pe urma restul

| gabytz18 a răspuns:

DEpinde de moment, depinde de conjuctura, depine de locatie, depiunde daca sunt cu prietena, depinde de starea de spirit, si cel mai important DEPINDE DE EA!

| rakitik a răspuns:

Fund,sani si apoi daca ne place posibil sa ne uitam si la fata fetei.De obicei ne plac cele cu calitati de vedeta(sexi si proasta)

| ieuuu a răspuns:

Fund, Sani apoi caracter si restul happy

| TheGodKratos a răspuns:

Sa fie draguta. Mai mult ma uit la caracter, adica sa stie sa se comporte, sa fie desteapta (aici nu ma refer sa fi facut nu stiu ce liceu sau facultate de renume ci sa o duca capul) sa fie cuminte.

| AngelBoy a răspuns:

Prima data la o fată te uiti la față, dupa care cobori privirea la sutien, iar dupa ce iti spune ca esti un porc si iti intoarce spatele sa plece, te uiti la fund si zici in gand sau in gura mare, doamneee ce bună e asta...

| darius56 a răspuns:

Tot

| Cangurica a răspuns:

Hmm...pai la cur, la tate in general la forme rolling on the floor). Si sa fie frumoasa, si sa nu fie curva! :d =)

| Iulianpop a răspuns:

Ne uitam la frumusete dar si la comportament, insa cea mai important! Noi baieti suntem perversi ne place sa avem ce nu putem optine! deci concluziile le tragi singura. fundita te rog happy

| RyaNNN a răspuns:

Frumusetea interioara si abia dupa cea exterioara happy