| AnTiBioTic a întrebat:

Dupa ce te dizvirginezi iti curge mult sange?thinking

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Exista cazuri si cazuri, depinde de corpul fiecaruia. Mai depinde si de dezvirginare. Rapida, dureroasa, usoara. Daca iti curge mult sange este un semn rau, du-te la un doctor. Normal este sa curga doar 5 minute dupa dezvirginare, din informatiile mele de prin carti si internet. Pentru mai multe detalii viziteaza si educatia sexuala a site-ului www.clopotel.ro Este o sectiune de educatie. Apesi pe ea si apoi dai clik de educatie sexuala, acolo vei afla multe, poti discuta cu un sexolog, poti pune intrebari. Uite si link-ul:
http://www.clopotel.ro/educatie/educatie_sexuala/
P. S Sper ca te-am ajutat!
Cu drag si stima,
Ioana!

7 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Nu este posibil sa nu iti curga chiar deloc. Dar o sa iti curga un pic.Nu te speria vezizi-ti de treabawinking funda pls

| cOnTexT a răspuns:

Esti baiat/fata, ce intrebare, depinde de persoana.

| yoanna11 a răspuns:

Daca esti fata da, dar foarte putin, si o sa te doara foarte tare. Iar daca esti baiat nu stiu, cred ca nu curge deloc big grin, doar ca doare si ca baiat happy

| H4cK3r a răspuns:

Depinde. unele fete au himenul foarte elastic si nu se rupe decat dupa mai multe contacte sexuale, si nu le curge sange deloc prima oara.

| analia0103 a răspuns:

Da

| iulyspy a răspuns:

Depinde de fiecare organism in parte.La unele femei nu curge deloc la altele dimpotriva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...depinde daca esti baiat sau fata...si nici de asta nu depinde asa mult. In orice caz, depinde de unii factori. N-ar trebui sa curga mult, daca esti fata, iar la baieti se intampla mult mai rar. E posibil sa nu curga deloc big grin.