| darriya a întrebat:

Cand un baiat doar se uita la tine de fiecare data cand te vede ce inseamna?

20 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te vrea in patul lui

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca este timid si poate chiar rusinos si in acest caz are nevoie sa fie incurajat de tine in cazul in care iti place de el.

| darriya explică (pentru corbulalbrosu):

Incurajat?! adica sa-l baga eu in seama?! n-ar crede despre mine ca sunt vreo obsedata sau mai stiu eu cum? nici eu nu sunt f curajoasa...cand il vad imediat imi iau ochii de la el

| darriya explică (pentru corbulalbrosu):

Odata a vrut sa treaca si ne-am ciocnit.l-am lasat sa treaca si mi-a zis "multumesc"...iar eu am pus mana pe el pe spate cum ar veni)si am vazut ca de fiecare data cand vrea sa treaca..nu spune multumesc doar "pardon"altor persoane...cand ma vede se blocheaza si de multe am impresia ca ma cauta cu privirea, daca nu m-ar placea s-ar mai uita la mine?

| darriya explică (pentru corbulalbrosu):

El este corist intr-o biserica

| corbulalbrosu a răspuns (pentru darriya):

Sunt absolut convins ca nu si-ar forma o parere negativa. Ai putea incerca sa intri cu el in vorba intrebandu-l ceva banal, cat e ceasul, de o adresa sau orice altceva. In functie de cum se va comporta iti vei putea formula o parere fiindca nu ar fi nimic anormal intro astfel de situatie. Incearca. Succes.

| darriya explică (pentru corbulalbrosu):

Pare usor. daca nu ma place? ma voi simti aiurea

| corbulalbrosu a răspuns (pentru darriya):

Atractia trebuie sa fie reciproca. Daca nu te place cineva nu este un motiv sa te simti aiurea. Trebuie sa accepti situatia si sa-ti vezi de viata ta in continuare exact ca si cum nu s-ar fi intamplat absolut nimic. Punct

| darriya explică (pentru corbulalbrosu):

Nu m-as simti aiurea ca nu m ar placea ci ca m-as baga cu el in seama, sa aiba vreo reactie ciudata..nu stiu...ms pentru sfat

| ColdAsAlye a răspuns (pentru darriya):

Nu doamne nu, e okay, pur si simplu zambeste si spune-i buna

| Alynu_Alyn_1995 a răspuns (pentru darriya):

Eu sunt de parere ca daca simti ceva cand il privesti ( ceva cat de mic) sa incerci sa vorbiti intre patru ochi la un loc retras sa uitati de toate inhibitiile si sa va spuneti ce aveti pe inima :*

| T0T a răspuns:

Că are o simpatie față de tine, de ce natură nu știm.

| R0R0 a răspuns:

Ca il interesează persoana ta.

| Shophia18 a răspuns:

Si eu am aceas problema
Cu antrenorul de la Fitness

Ma priveste mereu si imi zambeste imi face din ochi ridica din srpancene, mereu cand ma vede scoate pieptu in fata si are spatele drept si imi zampeste are vocea mai groasa, sta si se uita la mine lung cand ma antrenez. Cand il intreb ceva de Fintess isi mangaie barba, mai trage cate o privire ma priveste in ochi si zambeste. In rest noi nu vorbim doar ne privim. EU nu am curaj sa ii spun ceva. SI nici el nu spune nimic. E ciudat. Acelas lucru mi se intampla si mie. Acuma depinde de ce te priveste si cum si ce mai face nu ne-ai dat prea multe detalii nu stiu cum sa te ajut.

| darriya explică (pentru Shophia18):

Prima oara cand l-am vazut, eu nu prea ma uitam la el dar simteam cum ma priveste insistent ma tot plimbam prin fata lui iar el isi misca privirea dupa mine, vorbea cu un baiat si se uita la mine cand ma vede se blocheaza de parca ar fi vrut sa ma vada si cand se asteapta cel mai putin sa ma vada se blocheaza...nu stiu daca m-am facut inteleasasad tu cu acel instructor il poti cauta pe fb si sa-l bagi in lista sa -l intrebi cate ceva asa ar fi mai usor, la mine e mai greu ca nu stiu nici cum il cheama /nici fb nu il stiu... daca nu m-ar placea s-ar mai uita la mine? aa ultima oara cand a trecut pe langa mine canta, asta ce inseamna?

| Bonelush42O a răspuns:

1.te place sau 2.ai raie

| darriya explică (pentru Bonelush42O):

Cu siguranta are ma--ta raie

| ColdAsAlye a răspuns:

Daca doar se uita si nu zice nimic inseamna ca e un ciudat, daca vorbeste cu tine si din acestea iti dai seama dupa comportamentul lui si pana la urma depinde ce mai face in afara de a se uita la tine

| darriya explică (pentru ColdAsAlye):

Nu ne cunoastem, nu am vorbit niciodata doar ca atunci cand ne vedem ne uitam unul la celalalt dar nimic mai mult...n-am inteles "inseamna ca e un ciudat, daca vorbeste cu tine si din acestea iti dai seama dupa comportamentul lui"?

| DezaxatRom a răspuns:

Ca nu e chior.