| Elide a întrebat:

Când un băiat este intimidat de o fata ce gesturi are?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fiecare e diferit

| LoveSleep a răspuns:

Nu intimidezi pe nimeni, stai ușor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evita contactul vizual si se bâlbâie.
iti spun din propria experiență.

| Ara997 a răspuns:

Se blocheaza, se inroseste, intoarce papul, se balbaie, sau renunta la a mai duce discutia pana la capat, strange pumnii, este incordat.

| Ara997 a răspuns (pentru Ara997):

Erata : intoarce capul

| Eduard196 a răspuns:

Se uita la ea iar cand ea se uita la el isi intoarce imediat privirea

| GrungyCacti a răspuns:

Eu stiu cel mai bine. Se comporta ca si cum nici nu te vede, nu existi.

| gab0ru a răspuns:

Evita contactul vizual cu tine, se tot misca(nu isi gaseste locul), se blocheaza cand vorbeste, se uita in telefon mult, sunt multe.

| SüßesHäschen a răspuns:

Ii este rusine sa vorbeasca..se lasă supus, vorbeste cu tine prin ajutorul altor prieteni sau ba chiar se ascunde de tin

| Lawrrrr a răspuns:

Bagă mâna în păr rolling on the floor))))

| valentinatvd a răspuns:

Cel mai probabil e mai retras si mai rezervat, sau intrain alta extrema si o ia peste picior el inainte ei

| SunshineStar a răspuns:

Se enervează ca un bulangiu ce e.

| NuImiPun a răspuns:

Roseste. Se balbaie la vorbire. Si in momentul cand simte asta incearca sa plece, sa termine mai repede conversatia etc.