| Andreea.:) a întrebat:

Ce face un baiat pentru o fata cand e indragostit? ce gesturi? cum vorbeste?

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Unii se dau in spectacol cat de tari sunt altii vor sa te inpresioneze ce pot face ei altii te tachineza tot timpul altii intra in vb cu tine altii se ofera sa te ajute la ceva numai sa fie langa tine altii te privesc mai tot timpul fiecare e indragostit in felul lui nu ai cum sa spui ca toti sunt la fel nu are cum fiecare face ce ii tuna capuhee hee

19 răspunsuri:
| Lorenada a răspuns:

Pai, e foarte gelos pe cei care se uita dupa fata respectiva dar ei ii spune doar vorbe dulci de la care poti sa cedezi in fata lui.

| want2bMajestic a răspuns:

Se zice ca oricine cand este indragostit... se transforma intr-un mic poet...

| Zoombe3 a răspuns:

Se comporta ca si cum ar fi indragostit, nu exista tipar, fiecare e altfel. Incearca sa fi cat mai natural, nu te umfla in pene.

| MiKuTzZzA a răspuns:

Vorbeste frumos cu ea...sh gesturi... o intelege, sh ii face complimente...

| AllenTJ a răspuns:

Fiecare baiat e diferit, nu exista termeni pentru asa ceva

| Cryss a răspuns:

Pai presupun ca e foarte atent cu ea, si ar vrea sa fie tot timpul numai cu ea, ii place tot ce face, cum rade, ochii,... Si incearca sa aiba cat mai multa grija de ea happy.

| lavinia_9815 a răspuns:

Un baiat indragostit are chipul fetei in minte in ochisori vede totul in inimioare rosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o saruta si ii spune lucruri frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac nimic deosebit....doar o mica atentie(cand imi amintesc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai spus, le abureste. Fetelor le place sa fie aburite... maaaama si ce le mai place devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea un baiat daca e indragostit de o fata incearca sa o impresinoneze prin tot ceea ce face, se intereseaza mai mult de ea, daca e mai curajos ii si marturiseste dragostea lui, ii spune ca o iubeste, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea asta te face sa suferi chiar daca e indragostit de tine te raneste voi ce credeti eu am 14 iar el are 23 e rau daca se iubesc?/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu asta cautam pentru ca nu am aflat pentru ca inca vreau sa aflu ce simte un anumit baiat pentru mine :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai are oki numai pentru ea, ii spune ca o ubb, ii vb frumos, nu o jigneste, eu asa crd, daca gresesc spuneti-mi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mai sunt uni baieti care nu sunt chiar pe deplin indragostiti sau el si-a dat seama ca-l placi chiar daca tu nu ai spus nimanui ca sa nu se afle ci el a vazut asta din comportamentul tau si nu-l deranjeza ca tu il placi... chiar ii place chestia asta si se poarta frumos cu tine dar uneori tu nu mai sti ce sa crezi. of, eu sunt in situatia asta si sunt confuza, nu inteleg chiar ma place? confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe feluri acum depinde de baiat...

| musyka a răspuns:

Fiecare baiat se manifesta in felul sau...

| musyka a răspuns:

Fiecare baiat se manifesta in felul sau...