| anonim_4396 a întrebat:

Ce puteți spune despre un băiat care îi face oral iubitei lui de 5 luni iar ea nu i-a făcut deloc pana acum? O iubește? Sau?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cu siguranta ii place sa dea limbi in pasarica si o si place pe ea, pentru ca nu poti face asta unei femei de care nu esti atras. O iubeste? Nu stiu, dar cu siguranta o place din punct de vedere fizic.

| Violleta2022 a răspuns:

Bravo lor, inseamna ca se satisfac dupa preferintele fiecaruia.
Aici nu-i musai implicata iubirea, ca satsifactia sexuala poate fii un serviciu cu benefcii de ambele parti, sau poate fii un serviciu numai dintr-o singura parte, dar pentru acela se apeleaza la bani, ca sa-l plateasca.

| Wr3nch a răspuns:

Daca faptul ca iti cobori sau nu capul e tot ce iti trebuie ca sa decizi ca cineva iubeste sau nu e cam tristuc. Nu trebuie neaparat sa o iubeasca, poate doar ii place sa faca. La fel cum sunt si fete si baieti la care le place sa primeasca dar nu sa faca.

| Paul754880338 a răspuns:

Mai sigur dovedeste dezinvoltura si dezinhibitie, decat dragoste. Insa cele doua nu se exclud.
Mai cred insa si asta e doar parerea mea, ca dragostea nu este completa si adevarata daca nu este reciproca. La fel cred ca si dezinvoltura este o risipa de timp daca nu e reciproca.

Răspuns utilizator avertizat
| outsidethebox a răspuns:

Sau pur si simplu ii place sa o faca! Iubirea nu se rezuma doar la asta.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu putem spune nimc, sexul oral nu e o dovada de iubire.

| pixelbundle a răspuns:

Eu "simt" ca intrebarea este generata de frustrare si cred ca nu exista suficienta comunicare in acel cuplu.
Sexul oral nu inseamna dragoste dar nici nu exclude ideea de dragoste.

| ajutpetoatalumea a răspuns:

Eu zic sa incerci in continuare