| Bella_1624 a întrebat:

Ce inseamna sau la ce se refera un baiat cand ii spune iubitei lui ca o uraste da o iubeste? (fata l-a inselat a 2 a oara pe baiat pentru ca el nu ii arata iubire)

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sunt persoane care iubesc o persoana dar cu aceeasi intensitate o urasc, a insela e un lucru foarte urat si greu de iertat...
Odata ce inseli pe cineva, acesta isi pierde increderea si alte sentimente iau locul iubirii, insa daca o iubeste foarte mult, atunci intr-un fel inca o iubeste, intr-un fel e dezamagit si se instaleaza in suflet sentimente care sunt contrare.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Dacă un om nu te iubeşte aşa cum ai vrea tu, nu înseamnă că nu te iubeşte.
2. Dacă l-a înşelat deja a doua oară, nu înţeleg de ce ea încă mai este prin preajma lui. Două palme, un şpiţ în 3 litere şi ALTA! Nu de alta dar sigur îl va înşela şi a 3-a oară!
Nu îi arată iubire? Comunică cu el, să-i explice nu să sară direct în penisul altuia, ba încă de două ori.
Din punctul meu de vedere, o astfel de femeie nu are ce căuta în preajma unui bărbat iubitor!
Salut!

| Derye a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te desparti de el pentru ca nu il meriti. Deloc.

| lays a răspuns:

Inseamna ca o iubeste, dar il doare faptul ca l-a inselat si se poate sa nu o ierte...

| Adyr0 a răspuns:

Adica uraste faptul c-o iubeste.

| bOse a răspuns:

Adica o uraste cat poate el de mult, dar sentimentele ii spui ca inca tine la ea.

| anananana a răspuns:

El vrea sa zica te iubesc dar in acelasi timp nu imi place ce ai facut

| sylvie a răspuns:

Se refera la faptul ca o iubeste atat de mult incat uraste ca nu poate fi atat de dur incat sa nu o mai iertewinking

| Bella_1624 explică:

Si daca o iarta? dar tot se poarta rece cu ea si orice face ea il supara? inseamna ca el are pe alta si pe astalalta o tine de fraiera?

| Bella_1624 explică:

Dar nu este vb despre mine, despre o fata din bm, sora mea de cruce

| ButterFly_8644 a răspuns:

Bella eu una nu cred ca are neaparat pe cineva si te tine de fraiera.
Pur si simplu, ceea ce s-a intamplat, faptul ca l-ai inselat l-au facut sa fie asa, mai rece, indiferent si chiar daca el nu ar vrea asta, pur si simplu se intampla, e ceva care vine de la sine.cred eu! happy

| ButterFly_8644 a răspuns:

Ei, ma rog happy ideea e tot aia happy