| anonim_4396 a întrebat:

Cand un baiat isi da drumul, mai poate face dragoste?

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Imediat,nu.
Dar dupa un repaus mic poate.Depinde de starea de spirit, de oboseala, de timp.

| Felys a răspuns:

Dupa o scurta pauza poate sa reinceapa o noua partida

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Dupa ce ejaculeaza urmeaza o perioada in care trebuie sa se refaca, depinde de la om la om, cam 15 - 30 minute dupa care poate s-o ia de la capat.

| xAle a răspuns:

Depinde de el.

| akelemi a răspuns:

Poti sa incepi din nou, nu doar o data..de mai multe ori.Pana o sa obosesti.Sau..sa fi asa de obosit incat sa nu mai ai chef de nimic. Depinde si de stare, poate nu mai e capabil instrumentul.tongue

| OintrebareAnonima a răspuns:

Nu.
Barbatii au nevoie de o pauza numita "perioada refractara", spre deosebire de fete care pot avea pana la 50 de orgasem odata