| anonim_4396 a întrebat:

Cand un prezervativ se rupe ...se rupe de tot ...sau exista si riscul sa fie foarte putin gaurit si sa nu stii ca era rupt?

3 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Exact... ce s-a spus inaintea mea este perfect... nu mai am ce adauga...bafta!

by psihoyounger

| JustMeFlory a răspuns:

Da, exista si riscul sa fie si putin gaurit.Cum a spus si andreig sa sufli in el sa vezi daca nu cumva are o gaura din fabricawinking

| andreig a răspuns:

Inainte de a folosi un prezervativ intotdeauna sa suflii in el sa vezi daca nu este cumva ingaurit, pentru ca daca este ingaurit atunci poti ramane insarcinata!