| melyyy a întrebat:

Cand unui baiat ii place o fata face el primul' pas sau asteapta reactia fetei respective? voi cum procedati? (curiozitate) big grin

Răspuns Câştigător
| andreyxplode a răspuns:

Ca si baia da baiatu face primul pas... dar stiu cu frica de a nu fi respins dar daca crezi ca fata te place merita incercat...stii cum i in viata." NU RISTI, NU CASTIGI " bafta!

5 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Depinde de situatie... Daca si fata il place si e mai indrazneata. se poate baga ea in seama cu el. Dar in general baietii fac primul pas

| angel4v3ryour a răspuns:

Normal asa ar fi sa faca baiatu primul dar mai sunt si baieti timizi care nu indraznesc din prima

| FAQ1 a răspuns:

De obicei baiatu daca ca o fata sa fie prietena lui, el se baga in seama cu ea, face glume, o invita in oras etc... in 99% din cazuri cred ca baietii fac primul pas, dar mai sunt si pitzipoace care daca vad un baiat mai facut sar cate 3 pe el doar pentru ca are corp... rolling eyes

| CristineDelaruss a răspuns:

Baiatu' primul pas--> sarutulblushing
Funda?:d

| ingerash_8177 a răspuns:

Bai baiatul ar trebui sa faca primul pas, asa ar fi corect! nu?