| guesswho10 a întrebat:

Cand v-ati inceput viata sexuala sau cand aveti de gand sa o faceti? Cum va imaginati ca va fi sau mai ales cum a fost? sa vedem cat de sinceri puteti sa fitibig grin

4 răspunsuri:
| RzC_2505 a răspuns:

Incearca sa te gandesti ce vrei in momentul in care iti incepi viata sexuala! ai de gand sa stai cu un baiat toata viata si sa t intrebi mereu ce ar fi fost daca? ideea e ca multe fete(mai ales cele virgine) asteapta o mare perioada crezand ca asa vor tine un baiat langa ele! WRONG! Daca nu aveti nimic altceva de oferit in afara de sex atunci da puteti sa il tineti asa o perioada dupa care el ori se sictireste ori o faceti si dupa tot la acelasi deznodamant se ajunge! asta e problema fetelor care se cred frumoase, au impresia ca pot avea lumea cand de fapt singurul lucru pe care il pot avea este sex! si atat!winking gandeste-o p`asta!

| Andrei777 a răspuns:

Pai am 14 ani jumate! Si prin vara cred ca o sa fiu in functiunelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am inceput viata sexuala in baie la un clubwinking nu aveam nici cea mia mica idee ca voi face sex dar uite s-a intamplat pe neasteptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti raspund sincer, in camera din tabara, la 14 ani happy A fost unul din cele mai frumoase momente din viata mea. Pacat ca totul s-a terminat repede pentru ca am fost nevoiti sa plecam.