| Piticoatta a întrebat:

V-ati inceput viata sexuala?
Daca da, unde, cand, si de ce ati ales sa faceti asta?
Fundita! happy

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Sincer.14 ani. acasa la prietena mea(de atunci). fiindca am avut o relatie de 1 an si 6 luni si credeam ca e momentul, ne iubeam mult + ca la varsta aia misuna hormonii in tine. Nu imi pare rau de ce am facut, oricum a fost un moment foarte special pentru amandoi tongue

| Азбука a răspuns:

Curioasa mica, ce esti...

| XK a răspuns:

Si dce ti-as spune tocmai tie!?

| cosmin_1969 a răspuns:

Pai asta se face pur si simplu din placere de ce altceva crezi?

| bella_8472 a răspuns:

Da. Totul s-a intamplat intr-o frumoasa seara de 11 iunie 2011, la el acasa...am ales sa fac asta pentru ca am considerat ca este persoana potrivita...si pot sa spun ca nu regret de loc ca am facut aceasta alegere.
Cat despre varsta...eu am 15 si el are 22. big grin
P.S. Daca vrei sa faci pasul asta (asta daca nu l-ai facut deja) sfatul meu este sa te gandesti foarte bine inainte ca sa nu regreti mai tarziu.
Bafta mai departe! :* >:d< :*

| Piticoatta explică:

Stati linistiti, NU VREAU SA FAC NIMIClaughing...
Si astia doi, nu va obliga nimeni sa va spuneti povesteahee hee
Era doar o intrebarelaughing