| andaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cand va suparati pe iubit /a ce faceti?
ex:spune ceva ce nu va convine sau va supara cu un gest ...etc

3 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

"pun botul" imediat si el isi da seama ca e gresit. poate in unele cazuri nu vreau sa ii zic ce m-a deranjat, pur si simplu ii raspund scurt, sec, ma uit in alta parte. mereu isi da seama de ce a zis/facut si incearca sa ma impace

| DeeaMarry a răspuns:

Ii spun ce nu imi convine si rezolvam impreuna problemawinking.

| sasha22alexa a răspuns:

Eu mereu ii spun ce ma deranjeaza. Nu ma feresc, sunt o fire directa. Sfatul meu ar fi sa procedezi la fel si tu, asa eviti sa nu se mai intample pe viitor. El o sa iti explice probabil gestul lui sau vorba (depinde ce te-a deranjat)