| mihai4000 a întrebat:

voi ce faceti cand sunteti suparati?

13 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Crap lemne. De ai sti ce repede imi trece!

| Sociopat a răspuns:

Bat un cui si ma intind in pat sa ascult muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lovesc in ce gasesc happy ascult muzica si reflectez si cam atatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imaginez diverse scenarii. Ca ma autoranesc sau ca ii ranesc pe cei din jur. Sper ca gandurile mele sunt inofensive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzică sau ma uit la un film.

| Armenianeek a răspuns:

Ma descarc pe cine apuc, stiu ca sunt chestii care nu se fac, dar nu ma pot abtine laughing

| Devilgrim a răspuns:

Ma uit la toate scenele cu vanghelie
https://www.youtube.com/watch?v=dSq8vlaqkz0
Sau ascult opera cu Luciano Pavarotti de exemplul acesta... :D
https://www.youtube.com/watch?v=B7sz-En87Vc

Bafta;)

| Morelove a răspuns:

Cut myself. Imi tai mana. Stiu ca suna ciudat...si va ganditi acum ca sunt "prost si nebun) dar ma face sa ma simt mai bine si cand simt durerea aia, nu o mai simt pe cea din suflet. Dar nu face asta! Nu vreau sa dau exemple negative sau ceva de genu.

| Pwp_Ana_2000 a răspuns:

Stau pe fb sautip in perna
plang
numar pana la 10 si imi trece

| bibianca123 a răspuns:

Urlu... tip, trantesc usi laughing