| UnuAltu a întrebat:

Cand vedeti o fata la ce va cânditi? >sick

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

Ce intrebare e asta? Cand vad o fata la ce ma gandesc? Daca vad o fata de care nu ma intereseaza nu ma gandesc la nimic in legatura cu ea, doar nu crezi ca barbatii se gandesc la toate fetele de pe strada.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sunt o fata ciudata, ma enerveaza enorm de tare fetele.Mai ales alea foarte frumoase. Le admir, dar ma simt inferioara deseori.
Cand vad o fata, imi e antipatica.

| User a răspuns:

"Waaww ce bucatadrooling". Asta daca e, daca nu, nu ma mai gandesc la nimic.

| koshmarul a răspuns:

(ceash vrea so mai F*t)

| resp3ct a răspuns:

Ce fata are! big grin

| drAn3 a răspuns:

"au, asta are cur bun"... "wow ce sani misto, oare iese la aceiasi statie ca mine? "
"Ce clar si corect vb romaneste, raritate, MUST HAVE!"

| Bibb1 a răspuns:

Pai. la ce ne candim? pfff.eu nu ma candesc la nimichappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai scrie si tu corect, ar fi excelent!
Un sfat fundita o merita "thereforyou"winking
O zi faina, bye bye! happy