| Anonimiiiiiii2221 a întrebat:

Cand vreau sa ma masturbez in fata partenerei mele si imi vine org. nu iese mult si cand ma masturbează ea nu se duce pielea pana jos, e uncut, e o problema si cand am actul sexual de abia am org.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tradu te rog in romana putin...

| Violleta2022 a răspuns:

Ce spui tu baiete?
Pe alt topic spui ca nu ai sperma deloc, aici spui ca nu ai puta taiata, asadar tu ai fimoza, de aceea este imposibil anatomic sa ai sex, fiindca cucul tau nu se decaloteaza.

Las-o naibii de engleza ca si pe aia ai nenorocit-o de nu stii ce spui, mai bine spune pe romaneste ce te doare, ca sa te inteleaga omul!

Dar eu ti-as recomanda sa mergi la un medic UROLOG fiindca esti destul de maricel si ai deja 2 probleme serioase care trebuiesc rezolvate: nedezvoltarea hormonala fiindca nu ai inca sperma si FIMOZA crae trebuie rezolvata probabil chirurgical, la tine.

sanatate multa si dezvoltare rapida!

| dullcat a răspuns:

Ai economisit mult timp scriind asa prescurtat? Ma indoiesc.

Mergi la medic daca tu consideri ca ai probleme cu ejacularea.

| pufulescu0o a răspuns:

Eu sper sa te ocupi pe viitor mai puțin cu activitatea sexuală si mult mai mult cu şcoala! Ai reuşit sa poceşti aici niste fraze altminteri foarte uşoare in limba română.
De obicei nu dau astfel de răspunsuri dar cazul tău chiar m-a impresionat!