| Andreiqaz12 a întrebat:

Salut TPU!
Ma uite care e treaba, ma simt putin jenat sa întreb asta dar trebuie:
Deși ma simt mandru de chestia asta in timpul actului sexual durează foarte mult pana sa am erectie, uneori devine disconfortant pentru mine dar și pentru vastele mele partnere sa se întâmple asta deoarece ma duce și pana la 2 ore devenind plictisitor actul sexual.
Acum întreb a mai avut cineva problema asta știe cineva un remediu ceva?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cum faci actul sexual pana sa ai erectie, inteligenta? Cu degetul?
„Vastele mele partenere". Ce amuzant esti!

| epurasu a răspuns:

Foarte interesant esti ca te simti mandru de chestia ca dureaza mult pana ai erectie si te simti disconfortant si apoi te si te lauzi cu vastele tale,, partenered,,.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti mandru ca n-ai erectie?
Asta-i rusine frate, nu mandrie!

| mihai69 a răspuns:

Adică tu ești mândru că trebuie să aștepți 2 ore ca să ți se scoale?!?
===
"ma simt mandru de chestia asta in timpul actului sexual durează foarte mult pana sa am erectie"
===
Remediu - Viagra.

| Andreiqaz12 explică (pentru mihai69):

Vai Doamne ce am putut sa scriu scuze, voiam sa zic ca am o ejaculare întârziată?‍♂️?‍♂️?‍♂️

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am avut-o eu, a disparut cand am schimbat partenera, dar intre timp am tinut cont si de alimentele care pot stimula erectia, cum ar fi cacao, si nu mai stiu ce era.
Dar in mare, cred ca e psihologica treaba, mai ales ca persoana respectiva voia sex mult si prost, deloc provocator.

| Willis a răspuns:

Păi ca să ai actul sexual 2 ore, trebuie să fie scula tare, în erecție, sau sculată.
Apoi zici că dabia după actul sexual ți se scoală. Deci cum faci actul sexual dacă ți se scoală după 2 ore. Cam neconcordanță.