| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am inceput de curand viata sexuala, si am observat o problema. Nu pot ejacula, pot duce actul sexual pana la o ora si jumatate, dar fara ejaculare, dar cand ma masturbez, pot ejacula. Ce se intampla?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Puneo sa se imbrace in lenjerie intima din cap pana in picioare sau un catsuit din latex cu fermoar jos sigur vei finaliza

| Emilian65 a răspuns:

Ai o problema la ejaculare. Consulta, de urgenta, un medic urolog.

| Goete a răspuns:

Nu te excita suficient cea (sau cel) cu care o faci

| stop99 a răspuns (pentru Goete):

La asta ma gandeam si eu. Preludiul cu tot cu dezbracat, depaseste o ora, si cand incepe actul, nu sunt in erectie completa.

| Goete a răspuns:

Mai Eugenie, vad ca dai niste raspunsuri ca nuca-n perete, la toti.
Nu vezi decat prosti si curve, ar trebui sa te intrebi cine e cine... si sa nu mai jignesti oamenii pe aici sau daca tu esti Dumnezeul nostru, ai timp sa ne pedepsesti la cand ajungem inaintea Inaltimii Tale

| Șurubelniță a răspuns:

E o chestie frecvent întâlnită la cei ce își încep viața sexuală. Nu e nimic în neregulă cu tine, după o vreme vei ejacula. Încearcă să fii cât mai relaxat și să n-ai emoții. Și folosește întotdeauna prezervativul!

| eugeniu2020 a răspuns:

La asta duce masturbarea in exces!

| stop99 a răspuns (pentru eugeniu2020):

Pacat ca nu ma masturbez in exces?

| stop99 a răspuns:

Pacat ca e doamna maica-ta proasta. La comentariul adaugat de mine era un emoji, dar din pacate s-a pus semnul intrebarii, deci *** off

| stop99 a răspuns:

Sfatul asta era bun pentru parintii tai, ca au facut un rahat. Tu esti exemplul viu ca prin ***** poate sa iasa un ****.

| stop99 a răspuns:

N-are rost sa ma mai pun la mintea ta. O zi frumoasa!