| adina20042007 a întrebat:

Care a folosit prezervative fosforescente? foarte tare

Răspuns Câştigător
| VanillaBl a răspuns:

Tot mai frumos e fara, poate sa si straluceasca ca soarele ca nu folosesclaughing

3 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

Ce e tare in asta? fiecare firma inventeaza fel si fel de lucruri pentru a atrage clientii si nu mi-as colora big dick cu asa ceva happy deci raspunzand la intrebarea ta nu si nici nu voi folosii asemenea prostii copiii le pot folosii sa fie sanatosi

| ImiIubescChinezul a răspuns:

Ce-ti trebuie prezervative fosforescente? N-ai simtzul gaurii? rolling on the floor