| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa declaratie de dragoste care a-ti primit-o de la iubit/a?happy

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Imi face foarte multe declaratii de dragoste... dar un simplu te iubesc face minuniwinking

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu mi-a facut cine stie ce dedicatie dar pentru mine cel mai important e sa imi arate iubirea fata de mine, un sincer ` te iubesc` ma face pe deplin fericita... mi-a zis o data niste vorbe frumoase care mi-au placut:`esti viata mea, fericirea mea, esti puisorul meu, esti iubirea mea si nu pot sa traiesc fara tine, jur pe ce am mai sfant ca te iubesc`. Mi-a placut ff mult vorbele lui, oricum pentru mine mai importante sunt faptele dar desigur ca conteaza si vorbele.

| Bacemi a răspuns:

Cea mai frumoasa declaratie de dragoste a fost ea. Mi-am dat seama ca ma iubeste din tot sufletul si pentru mine asta conteaza cel mai mult. O singura fata m-a iubit vreodata asa cum a facut-o ea. Cuvintele sunt de prisos.

lolita
| lolita a răspuns:

Declaratii mi-a facut dar imi aduc aminte una foarte comica, nu a fost tocmai o declaratieci un mesaj : mi-a zis medicul ca daca nu ma saruti, maine voi muri. rolling on the floor este de la actualul meu sot dupa ce a incercat sarcu trei saptamani sa ma sarute si eu nu ma lasam. m-as fi last dar inca nu eram sigura daca fac bine sa ies cu elwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cuvantul ''te iubesc'' eu cred ca e suficentlove struckMai ales atata timp cat e din suflethappy

| lola a răspuns:

Probabil cand mi-a dat cadou de ziua mea chitara dupa care tanjeam atata:X [de fapt a fost doar un moft de momentwhistling]

| Ana a răspuns:

Primul te iubesc happy

| andreea7520 a răspuns:

Te iubesc, sa moara mama! love struck

| andreea7520 a răspuns:

Ba cu ' sa moara mama ' e mai romanticbatting eyelashes love struck glumesc rolling eyes

Răspuns utilizator avertizat
| AdaIoana18 a răspuns:

I love you!

| ralukyn23 a răspuns:

Decat sa-ti fk declaratii si sa-ti spuna ca te iubeste.mai bine iti arata prin fapte...eu sunt cu prietenu` meu de 4ani jumate si nu ne spunem de "n" ori pe zi "te iubesc" ne aratam iubirea prin sinceritate si fapte... dp parerea mea cred ca este cel mai binebatting eyelashes

| midnight_2375 a răspuns:

Tu esti remediul meu! :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intrat împreună într-o biserica, și mi-a spus sa ne rugam pentru noi. Asta pentru mine a fost cea mai frumoasa declarație.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos, interesant chiar.Anumite rasp sunt cele la care ma asteptam, insa e mult mai bine si folositor atunci cand ti se confirma.Imi reda increderea necesara si mult optimism.Sa fiti iubiti!