| vampiressa a întrebat:

Care este cea mai frumoasa declaratie de dragoste pe care ati primit-o?

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Paiday dreaming Mergeam cu el pe stradalove struck si mi-a zis ca ma iubeste si eu i-am zis: "eii da?"blushingbig grin si el: "Nu ma crezi?", eu: "Nu stiu"...si dintr-o data a strigat tare tare de tot: "Te iubesccccccccccc scumpa mea!" blushing Am intrat in pamant de rusine caci toata lumea se uita la noilove struck
A fost minunat:Xcrying...Doar a fostsad

5 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Alexa ce dragut! cred ca te iubeste mult

| oCiudata a răspuns:

''Pot sa se sfarame muntii, pot sa se clatine dealurile dar dragosta mea nu se va muta niciodata de la tine...fiindca TE IUBESC si ai pret in ochii mei.Cat va exista soare,cat timp florile nu-si pierd parfumul dulce,cat timp pasarile respira, voi fi doar al tau, iar tu vei fii aleasa inimii mele!
Acest mesaj l-am primit de la iubitul meu!

| lucik93 a răspuns:

Scuze ca folosesc contul prietenului meu ca sa-ti raspund la intrebare dar asta e declaratia care mi-a trimis-olove struck te iubesc enorm bobocelul meu imi este dor sa-ti vadchipul tau minunat imi este dor de sarutarea buzelor tale dulci ca mierea abia astept sati ating pielea catifelata ca petalele de trandafir abia astept sa vin la tara si sa stam impreuna ziua sa ne distram iar noaptea sa ne pierdem in placere abia astept sa te iubesc asa cum merita o iubita ca tine inima mea a fost, este si va fi mereu a ta iubito te ador madalina si nu exista nici o fata in toata lumea asta care sa ma iubeasca sa ma faca fericit si cu care sa imi doresc sa fiu esti viata mea si te voi iubi mereu fara incetare an de an luna de luna saptamana de saptamana zi de zi ora de ora de ora secunda dupa secunda esti iubirea vietii mele te iubesc madalina

| BbyBoop a răspuns:

Cea mai frumoasa si amuzanta declaratie primita:"Esti cea mai frumoasa fata din lume...Bine,nu esti,dar pentru mine esti". laughing Mie mi-a placut si asa,iar prietenul meu era foarte dulce,avand in vedere ca el nu stie sa faca declaratii de dragoste, si spune ca ar face orice, in afara de declaratii laughing

| Andu_7395 a răspuns:

"nu te mai iubesc" laughing si asa a fost laughing