| bumblebee a întrebat:

Care este cea mai frumoasa declaratie de dragoste pe care ati primit-o?
scrisoare de dragoste ati primit sau ati scris vreodata?happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand eram cu fosta crying nu mai pot sa zic exact ce era acum au trecut 6 ani de cand nu o mai vad si aflasem ca e si o curva.

| AnonimA a răspuns:

"PRETUIESTE-MI IUBIREA PENTRUCA EA E CEA MAI IMPORTANTA IN VIATA ta! ranile din dragoste se vindeca foarte greu si sunt foarte dureroase! traieste fiecare clipa cu mine ca si cum ar fi ultima! mi-e dor de tinesad! sa stii intotdeauna sa iti controlezi sentimentele! te voi iubi mereu... iarta-ma de cele mai mte ori, iertarea e primul pas spre fericire! ma gandesc la tine...gandestete la persoana iubita chiar si cand e departe! dragostea se trateaza cu inocente nu cu indiferenta!

eu l-am primit d la iubitul meu:*si e scris d el

| StefanStyle94 a răspuns:

Un mare TE IUBESC! scris cu creta pe asfalt, in fata portii eihappy

| pitikaaa a răspuns:

Te iubesc!
E cea mai frumoasa declaratie din cate exista!love struck

| *LiGht* a răspuns:

Te Iubesc! pe aceasta am primit-o cind eram despartiti, si plus de aceasta, la ora 3:00

| DaniliucC a răspuns:

Ubirea vieții mele,

Încă nu îmi vine a crede că încă un an mai trecut. Parcă ieri ne-am cunoscut, dar în același timp simt că te cunosc de o viață întreagă. Tu faci ca timpul să fie fără sens. De fapt, faci ca toate lucrurile să fie fără înțeles, deoarece singurul lucru care contează ești tu. Ai adus atât de multă lumină in viața mea, încât aș fi pierdută fără tine. Apreciez tot ceea ce faci pentru mine, și iți mulțumesc pentru că m-ai ajutat să devin femeia de azi.

Îmi place tare mult de noi. Ești cel mai drăguț. Știu că sună copilăros, dar atunci când mă gândesc la noi, cred că suntem cuplul perfect. Ne înțelegem unul pe celălalt, ne ascultăm unul pe celălalt. Ne inspirăm unul pe celălalt să devenim din ce in ce mai puternici cu fiecare zi ce trece. Aniversare plăcută! Aștept cu nerăbdare să mai petrec încă un an alături de tine, pentru că nu există nu alt loc în care aș vrea să fiu. Ești cu mine! Ar fi bine să-ți amintești asta!

Mai multe găsești aici : https://loveisaname.com/scrisori-de-dragoste/

| 2Nita_2167 a răspuns:

Nu am scris ar am primit o poezi chiar scrisa de el dar nu prea cred ceea cei scris.