| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai mare dezamagire in dragoste a voastra? sincer, nu vreau sa va rascolesc trecutul dar azi am aflat ca tipul de care imi place e gaylaughing [i-am mai cerut si prietenia]laughing)

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Cea mai mare dezamagire de dragoste de-a mea a fost cand am facut tot ceea ce si-a dorit fata pe care o iubeam si care ma vedea doar ca pe un prieten dar mi-a zis peste 3 luni d-abia si in in timpul in care eu luptam pentru ea, ea se culca cu 2 baieti, iar eu eram al treilea dar nu am facut nici cea mai mica chestie intima, in schimb ne plimbam, treceam p-acasa la fiecare si am incercat sa ma apropii mai mult de ea dar m-a refuzat de fiecare data. Am sacrificat totul pentru ea, m-am certat cu multi pentru ea, am sacrificat si timp si bani pentru ea, si ea nu simte pentru mine acelasi lucru dar in schimb simte acelasi lucru pentru un baiat care nu arata nici bine, e un mare nespalat, nu i-a facut cadouri precum i-am facut si eu si mai este si un mare timid si a refuzat-o de vreo 5 ori!
Momentan suntem cei mai buni prieteni si inca ne mai vedem si vorbim, nea-m certat de cateva ori (si din cauza mea si din a ei desi nu recunostea ) dar regretul acesta o sa-l am in suflet mereu. Stia foarte bine ce simte pentru ea si si-a batut joc de mine si sunt constient de asta, dar uite ca inca mai tin legatura cu ea, inca o iubesc, dar vreau sa incerk sa o iubesc doar ca pe o amika ca sa nu mai sufar.

Imi pare sincer rau ce ai patit, sper sa-ti gasesti un baiat foarte bun si nu trebuie sa renunti niciodata sa gasesti iubirea, este cel mai unic sentiment, dar si cel mai periculos, asa ca mare grija!

12 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Cand mi-am dat seama ca prietenul meu nu tinea "atat de mult la mine" cum spunea el, mai mult si-a batut joc... si ca dupa 7 luni a pus atat de repede punct relatiei noastresad. Sincer nu cred ca o sa pot uita vreodata ceea ce mi-a facutsad

| Vrajitor a răspuns:

Poi, vreau eu sa fiu prietenu tau laughing si nu's gay, dar na. accepti bi? laughing) glm :*

| FataIntenisi1342 a răspuns (pentru Vrajitor):

Dragu meu, eu nu glumesc deloc...intrebarea nu e pusa la misto(eu nu fac trolling)

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Cea mai mare dezamagire.thinking A fost acum de mult ca baiatul pe care il placeam a aflat ca imi place de el si a ras o gramada de timp, a ras si cu prietenii lui de mine cryingcrying

| BeAmazing a răspuns:

Imi pare rau..ca persoana de care iti place e gay sadsad! Si eu mi-am dat seama ca persoana pe care o iubeam si inca mai am sentimente fata de ea, nu il mai intereseaza de mine. din cauza distantei sad ...eh e naspa sad. Mnu doresc nimanui!

| freebiker a răspuns:

1. cat de sigura esti ca e gay?
2. se mai cere prietenia in zilele astea?

| FataIntenisi1342 a răspuns (pentru freebiker):

1-foarte!
2-ce? ...normal, cum vrei sa te pui cu cineva prin magie?

| Senaris a răspuns:

Sa aflu ca persoana pe care o iubeam din toata inima nu simtea la fel.winking Nici macar 15 % pe cat simteam eu.

| Biancaloveya a răspuns:

Lol Ce. a mai mare a fost cand prietenul meu de fapt fostul prieten a facut niste glume proste cum ca i.ar place de perietena mea cea mai buna am plans o gramada si am avut febra crying

| FataIntenisi1342 a răspuns (pentru Biancaloveya):

Imi pare rau pentru tinesad

| DDaNyyy a răspuns:

Sincer imi pare rau de tn....pacat.

| KitTY_7015 a răspuns:

Eram clasa a 7-a...:$ il placeam foarte tare... dar el big grin nimic.:S