| harkuia a întrebat:

Fetele. un sfat?puppy dog eyes
Deci, mie imi place de un tip Dragos [desi nu este numele lui adevarat]] care ii placea de o foarte buna prietena de-a mea Catalina [nu este numele ei adevarat]. Dupa un timp Dragos i-a cerut Catalinei prietenia. si ea stiind ca mie imi place de el nu a fost de acord [desi si ei ii placea de el]. Tipul asta Dragos a aflat ca mie imi place de el. nu inainte de a-l cunoaste pe fratele lui [Dani]. Dupa vreo trei zile dupa ce m-am vazut cu Dani am aflat ca-i place de mine si tot in aceiasi zi Catalina m-a intrebat daca vreau sa fiu cu Dragos.

Tinand cont ca mie imi place de Dragos dar fratele lui ma place. voi ce ati face?
[p. s. eu cred ca trebuie sa. i uit pe aman2 pentru ca unul dintre ei tot s-ar supara daca as fi cu celalalt straight face]
Merci anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| RawrLexa a răspuns:

Cel mai bine ar fi asa: Daca Dragos nu stie ca il placi ai cale libera spre Dani, daca este si frumoswhistling uu smug
Si totusi las-o, zi prietenei tale sa se combine cu Dragos ptc. mai devreme sau mai atrziu ea te va ura pentru. asta straight face.
Am trecut prin asta si eram cele mai bune prietene. sad

1 răspuns:
| dulcykaLy a răspuns:

Pai gandeste-te bine, acum nu ai nici o vina ca "Dani" te place. daca tie iti place de "Dragos" si lui de tine, stai cu el