| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai penibilă persoană cu care ați avut o relație?
Ce a făcut?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Cand am fost mai mica umbla un băiat după mine cu care am incercat sa fiu prietena (el voia mai mult) dar era extrem de ciudat si de penibil.
Adică nu intelegea ca nu se poate mai mult de o prietenie si m-am detașat de el.Dar el a început să mă urmărească, venea pe la poarta mea, ma suna sa ne întâlnim si ii spunem ca nu pot ca am treaba iar el ieșea de prin boscheti sau de pe la conturi si ma lua la rost ca ies pe afara dar cu el nu vreau sa ies.Se baga in grupul meu de prieteni pe unde ne vedea neinvitat si o dată când am fost într-un grup iar eu am stat pe banca langa in amic (ne tachinam, radeam) fiind seara el ia tinut lumina de la bricheta pe pantaloni si l-a intrebat ca i se ....ca sta langa mine.
Era un copil (ca practic toti eram) foarte ciudat si pe alocuri obsedat ce pur si simplu nu intelegea ca nu e ok comportamentul lui.Ma agasa cu telefoane si mesaje si se făcea de ras umblând coada după mine si comortandu-se ciudat.

63 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"Cica" (de la Maricica). Si acum zimbesc cand imi aduc aminte, mai ales de porecla ei. Am corespondat cu ea o perioada prin scrisori (nu era net pe atunci), zicea ca porecla ei e Kim, de la Kim Basinger (zicea ca arata ca ea), insa cand am fost la ea in sat sa o caut, ii intrebam pe localnici dupa numele ei, nu stiau, m-am folosit de porecla, nici asa, ca abia dupa descriere sa imi spuna ca stiu cine e si ca e "Cica", ca aia era de fapt porecla ei. Bun, merg, o vad, inalta aproape ca mine (eu 2, 02, ea peste 1, 90), zvelta, frumusica la corp, dar la fata nu stralucea absolut deloc, nicidecum nu arata ca Kim Basinger, am stat la ea doua zile, trebuia trei dupa cum ne-am inteles, dar, dupa ce am bagat de seama ca seara ma trimitea ca pe copii la culcare, devreme, si apoi ea statea la poarta pana tirziu cu alti tineri (ii auzeam cum vorbeau si rideau), am realizat ca am mers degeaba. Dupa doua asemenea seri, m-am luat si am plecat.
☺☺☺

| darrio2007 a răspuns (pentru cristi202):

Nu ai inteles nimic din comentariile mele.

| cristi202 a răspuns (pentru darrio2007):

Normal. Nu am inteles. Pentru ca abia mai apoi le-am citit. ☺
Ar fi fain ca toti sa aiba sotii penibile cum ai tu. ☺☺☺