| Hayhuy a întrebat:

Am 18 ani si pana acum nu am avut nici o relatie mai lunga de 1 luna, decat aventuri de o seara. M-am saturat, vreau sa imi gasesc si eu o persoana care sa imi fie alaturi. Sper sa nu fiu penibila, dar chiar nu mai stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Nu esti penibila doar pentru ca vrei un lucru bun pentru tine, e dreptul tau sa-ti alegi drumul in viata. Fa-ti prieteni noi, vorbeste cu toata lumea, fii sociabila, poti iesi in lume sa cunosti fel de fel de baieti pentru preferintele tale.Insa cred ca acest baiat va veni chiar de unde nu te asteptai deloc.

| nelius a răspuns:

Hai la mine in GERMANIA si uiti de romänii räi