| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai dragut lucru pe care l-a facut iubita/iubitul pentru voi? Sau l-ati facut voi persoanei iubite? big grin

Răspuns Câştigător
| MaddieGirl10 a răspuns:

Iubitul mi-a confectionat din servetzele un superb trandafir day dreaming urias as putea spune.laughing si l-a dat cu parfumul care il foloseste el love struck si acum mai miroase day dreaming

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mia oferit un vibratorlove struck

| bebin a răspuns:

Am luat-o de nevasta big grin

| Roxa_9890 a răspuns:

La fel ca si Babydoll10, am primit o inimioara de plus data cu parfumul pe care il foloseste...mmmmlove struck.si mi-a dat caietul lui app plin cu poezii scrise de el. ultima poezie a fost facuta special pentru mine.iar intr-o zi mi-a adus o lalea rosie si o poezie(daca o citeai pe verticala, era scris numele meu

| TeddyXd a răspuns:

A venit de cateva ori sa ma vada din Pitesti pana in Ploiesti

| Lorena_4282 a răspuns:

Cand s-a luat de niste fraieri betivi care s'au dat la mine rolling on the floor

| Razvan_8453 a răspuns:

Nu am iubita desi am 14 ani. Oricum imi place asa deoarece e mai bine ca ma concentrez mai mult pe scoala(nu sunt un tocilar, dar totusi am rezultate bune zic eu).

| Aduța_9399 a răspuns:

Si tatuat numele meu pe incheitura bratului love struck. =p~