| Ando1dul a întrebat:

Care e cel mai frumos lucru facut cu iubitul/iubita? orice

5 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

Ca am intalnit-o...Cu siguranta este cel mai frumos lucru!

| neutrino a răspuns:

Un copil pe care sa-l cresteti si educati impreuna, atunci cand voi veti fi maturi si responsabili.

| pursisimpluAlex a răspuns:

Sexu in public :X nu in vazu tuturor dar in publictongue

| MariaFcsb1 a răspuns:

Momentele cand il tineam in brate...il sarutamsad ne tineam de manasad imi zambeasad dar dintr-o cearta se poate strica totulcrying

| Originaly a răspuns:

Nu Pot zice ca e un lucru... poate un moment...vacanta in Italia la mare foarte placuta si romantica, seara pe apus, in picioarele goale pe nisip tinuti de mana vorbind despre noi doi.:X:Xofff placute clipesad