| rzcl21 a întrebat:

Care a fost in danemarca? care e viata pe acolo? cat de scumpe sunt produsele? sunt cluburi.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele nu sint asa de scumpe sint si cluburi si femei multe singure dacå asta te intereseazå dar e si plictisealå aici nu e ca la noi e multå plictisealå.

| ducu a răspuns:

Taxele sunt foarte mari, TVA-ul e cam 25 % si ca urmare preturile sunt foarte mari. De exemplu in club o bere incepe de la 20 RON.

| pedro_7151 a răspuns:

Da o bere incepe de la 20 de ron da salariu de la cat incepe?laughing