| Ys a întrebat:

Care a fost sau este cea mai frumoasa experienta din viata voastra traita cu familia sau prieteni sau iubitul\iubita...sau primul sarut...amintiri frumoase dar macar inpartasitile si mie...(va rog)...

Răspuns Câştigător
| nena78 a răspuns:

Cand am nascut primul si ultimul meu copil

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cununia mea religioasa. A fost cel mai emotionant moment pe care l-am trait.

| Sara a răspuns:

Cand mi am zarit dragostea la colt de stradahee hee si tot atunci primul sarut:X

eileen
| eileen a răspuns:

Cea mai frumoasa experienta din viata mea a fost in momentul in care, pe aeroport in Cincinnati mi-am imbratisat sora dupa 17 ani, uitand cu ocazia asta de bagajul pierdut.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cea mai frumoasa experienta - dar si cea mai grea - a fost nasterea fiicei mele. Nu nasterea in sine... ci momentul cand am vazut-o pentru prima data. Imi amintesc perfect cum arata, cum se misca, imi amintesc ca i-am dat repede jos caciulita si am desfasat-o s-o vad, sa vad daca nu-i lipseste nimic, daca toate sunt la locul lor... M-am minunat ce faptura gingasa si frumoasa era. Nu-mi credeam ochilor si era tare mandra de mine... ca am dus munca... (travaliul) pana la capat.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Cu familia atunci cand tata s-a intors din Cipru de unde credeam ca nu se va mai intoarce vreodatasadsadsadsadsi cu iubitul meu cand mi-a dovedit cu adv ca tine la mine prin a vb cu parintii meii si multe altele...happyhappyhappy

| DenissaDeea a răspuns:

Cea mai frumoasa experienta a fost cununia/si inca o experienta frumoasa a fost cand m-am intors in tara/mi-a ramas imprimata si acum primirea mea acasa inapoi, a fost ceva de nedescris in cuvinte...

| Misterious a răspuns:

Amintire frumoasa? cred ca unul dintre ele a fost cel in care dupa cateva luni in care am asteptat momentul sa-l intalnesc pe baiatul pe care-l doream...primul sarut cu el. a avut ceva. o sa imi ramana tot timpul intiparit in minte. happy si apoi momentele de tacere in care amandoi ne gandeam la aceleasi lucruri. pur si simplu formidabile. sad

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Cand m-am sarutat cu primul baiat, baiatul potrivit; x

| mioara a răspuns:

Cand am nascut primul baiat a fost cea mai frumoasa experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa experienta din viata mea a fost acum 3 luni cand mi am inceput viata sexuala q iubitul meu de at totul s a schimbat suntem mai apropiati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am adus pe lume gemenele mele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13 ani sh inca nu mam sarutat cu nimeni nj cum eeeebig grin