| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Care au fost cele mai frumoase\amuzante amintiri din viata voastra?

2 răspunsuri:
| summertime a răspuns:

Anul trecut,de ziua mea,exact cum am intrat pe usa,toti colegii:"La multi ani!".Si ne-am pupat,ne-am imbratisat,iar cand i-am servit, toti au inceput sa chiuie, sa strige(desi era la ora de mate).
De 8 martie, mi-au facut o poezie asa draguta pe care au citit-o in fata clasei...imi vor lipsi asa mult.Sau imi sentimentul cand iti place de un baiat si stii ca si el te place si se uita la tine prin ore si zambeste...ti se opreste inima!
Odata am dat cu clor in toata clasa si toti stateam pe la geamuri in ora de mate(mate era atunci prima ora) si cand diriga a vazut au apucat-o toti dracii si ne-a mutat intr-o clasa asa de urata.Din fericire am stat doar o zi acolo.Era un coleg foarte amuzant si intr-o zi ii spune unei fete:"Eiiii, ai cosuri! Du-te la ortoped!(fara sa stie de fapt ca ala e cu oasele).
Sau cand am vrut odata sa ma asez la info pe scaun si am alunecatrolling on the floor. Proful de mate l-a intrebat odata pe unul cum construim distanta dintre doua puncte.Si face ala:"Ducem o perpendiculara din punct pe punct".Sau unul a analizat:"Adevarul-subst.propriu,gen compus, forma afirmativa".
Sau acel sentiment de bucurie/mandrie cand iei un 10 si toti colegii:"Bravo!".Nu este nimic mai placut! Imi vor lipsi asa mult unii colegicrying.
Sper ca nu te-am plictisit.:d

| alexiss_9225 a răspuns:

Pai eram la masa cu o prietena, si imi spune: < vai, ce febra am la mana,> si eu < daa, si eu la cap> laughinglaughing

sau eram odata la tara tot cu prietena asta a mea! si eram in baie, venisem de la garlalaughing si se spala pe picioare ea, si eu nu stiu ce faceam la oglinda! dupa ce s-a spalat in lighean, s-a sters cu prosopul, si cu prosopul in mana ma intreaba eu nu ma uitam la ea cand ea spunea, si i'am spus < pai aruncal in wc> dar ea se refera la prosot. cand ma uit,, < cf ma acolo?:O> si ea laughinglaughing si eu pai apa femeie, nu prosopu> rolling on the floorrolling on the floor vaii si mai sunt multee laughinglaughing