| Possible a întrebat:

Care ar fi cadoul potrivit de aniversare a iubitului meu?

6 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Varsta?

| Nelamuritul a răspuns:

Poi daca vrei ceva scpump un ceas o bratara, ceva simbolic un prezervativ, sau o hainuta nu scumpa cam 30 lei crd ca ar aprecia.

| Psihedelic777 a răspuns:

Ar fi frumos un ceas, sau o beatara poate (masculina), o trusa de berbierit sau daca are vreo pasiune sau un hobbi iai cv care sa-l ajute in cea ce face

| denidenitare a răspuns:

N uneaparat ar trebui sa faci o noapte romantica va fi fain

| MadyLarysa a răspuns:

Daca ai o varsta la acre ti-ai inceput viata sexuala atunci o partida de dragoste va fi cel mai potrivit cadou atat pentru el cat si pentru tine.nu va uita noaptea respectiva prea curand sau poate niciodata...succes

| somoiagandreea a răspuns:

Cel mai frumos ii duci un parfum barbatesc si dupa aniversare o noapte romantica. sper sa te ajute, Bafta! funda?