| karinka a întrebat:

Ce pot sa-i cadonez iubitului, aniversare de un an impreuna?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce sa-i faci? Sa-i "cadonezi"? Ce-i aia?

| HotChoclate a răspuns:

Lasa superstitiile.eu i-am facut cadou un ceas si am ramas impreuna.Alte sugestii:o inimiora de plus, o poza cu voi 2 in rama, un tricou, o bratara, un cd-u cu formatia preferata. Sper ca te-am ajutat!:*

| Bretonash a răspuns:

In primul rand, nu stiu daca exista cuvantul " A cadona" laughing laughing
In al doilea rand i-ai putea da cadou un ceas de mana...nu stiu, depinde de stilul lui

| karinka explică:

Am nevoie de ajutor nu am nici o idee...

| karinka explică:

Bretonash: din superstitii se spune ca ceasul duce la despartire ...ma ajuti cu un alt raspuns?